logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  E-COMMERCE
  E-COMMERCE
  E-COMMERCE

  E-COMMERCE

  E-COMMERCE

  E-COMMERCE

  OPTYMALNE
  ROZWIĄZANIA

  OPTYMALNE
  ROZWIĄZANIA

  OPTYMALNE
  ROZWIĄZANIA

  PROJEKTOWANIE
  PROCESÓW BIZNESOWYCH

  PROJEKTOWANIE
  PROCESÓW BIZNESOWYCH

  PROJEKTOWANIE
  PROCESÓW BIZNESOWYCH

  previous arrow
  next arrow
  Programy wsparcia sprzedaży

  Tego rodzaju programy odpowiadają na wiele potrzeb występujących w dystrybucji. W zależności do przyjętego rozwiązania możemy je stosować w relacjach B2B i B2C.

  Programy lojalnościowe i motywacyjne

  Programy lojalnościowe i motywacyjne mają charakter działań długotrwałych i oprócz wpływania na sprzedaż stanowią platformę stałej komunikacji, mającą duży wpływ na postrzeganie organizatora programu.

  Loterie i konkursy

  Konkursy i loterie są skuteczną formą promocji. Służą do pozyskania nowych Klientów a także do budowy lojalności obecnych. Mają też na celu okresowe zwiększenie sprzedaży i promocję marki własnej wśród konsumentów.

  Imidio Data System

  IDS to nowoczesne narzędzie informatyczne pozwalające sprostać wyzwaniom tworzonym przez dowolną firmę w różnych sytuacjach na rynku.

  Katalog nagród

  Posiadamy własny, unikalny, największy w Polsce katalog atrakcyjnych nagród wyselekcjonowanych na potrzeby programów lojalnościowych.

  Logistyka nagród

  Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną obejmującą zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie i wysyłkę nagród w akcjach promocyjnych.

  Doradztwo

  Dowolny rodzaj programu realizowany przez Imidio oznacza również dostarczenie Państwu całego zasobu wiedzy z obszaru formalno-fiskalnego.

  Z Imidio uruchomienie programu jest proste. Zacznij już dziś.

  Uważasz że uruchomienie programu jest trudne? Dzięki naszemu know-how i gotowym rozwiązaniom, szybko i skutecznie uruchomisz program dla swojej firmy bez straty czasu i ponoszenia zbędnych kosztów.

  Dowiedz się więcej

  Pozostańmy w kontakcie.

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza.